درباره ما

شرکت طراحی و توسعه و پشتیبانی سرمایه وب

درباره سرمایه وب
سرمایه وب

در مورد ما بیشتر بدانید

در دنیای امروز یک سایت می تتواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما باز کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده.

از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط موثر میان اعضای یک سازمان استفاده کرد بصورتی که هر یک از اعضا در هرجا که باشند بتواندد به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمانی دست پیدا کنند،از آخرین اخبار مطع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.

سرمایه وب مجموعه طراح و مشاوره رسانه ای وب با ارائه خدمات طراحی،پیاده سازی و پشتیبانی انواع وب سایت،پرتال خبری و سازمانی به همراه سیستم مدیریت محتوا (CMS)،توسعه ی برنامه های تحت وب مدیریت و مشاوره راه حل های تجارت الکترونیک،اپلیکیشن های موبایل با پلتفرم های Android  و  IOS  پشتیبانی و تولید محتوا که صاحبان بنگاه های اقتصادی،خبری،آموزشی،فروشگاهی و… جهت توسعه ی کسب و کار خود به آن نیاز دارند می باشد.
تیم سرمایه وب با برخورداری از متخصصین جوان کشور عزیزمان ایرانو بهره گیری و ایده پردازی از تکنولوژی های روز طراحی وب مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی اقدام به فعالیت در عرصه وب نموده است.
سرمایه وب تلاش میکند تا ارتباطی موثر و پایدار بین شما و مخاطباناتن ایجاد نماید.

اولویت بندی سرمایه وب به استفاده از اینترنت به عنوان بستر رشد سازمان،شرکت،موسسات،فروشگاه ها و… با مخاطبان خاص خود قرار دارد. لذا سرمایه وب خدمات تخصصی در این حوزه مانند طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت،پرتال خبری و سازمانی،خدمات پشتیبانی،بهینه سازی و مشاوره مارکتینگ جهت رشد و ارتقاء کسب و کار به مجموعه های مختلف ارائه می دهد.

اهداف و چشم اندازهای مجموعه سرمایه وب

ارتقاء سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان مجموعه

ارتقاء مداوم کیفیت و تنوع خدمات بنا به نیاز کنونی

ارتقاء سطح مهارت،توانمندی و دانش نیروی اسنانی

تقویت روحیه مشتری مداری در تمامی مراحل کاری

ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتری

رفع خواسته و نیاز های مشتری

ایجاد راهکارهای مناسب برای جذب مخاطبانتان

ارتقاء دانش فنی مشتریان از طریق مشاوره و آموزش

ارائه امکانات متعدد فناوری های تخت وب با تمرکز بر کابردهای تجاری و همچنین افزایش بازدیدکنندگان،فروش محصولات،خدمات مشترین و…

 

خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی،اعتماد متقابل و کار گروهی هدفمند و استوار است و همواره در تلاش برای رقابت،آزمایش،ارزیابی مجدد و بهبود استانداردهای حرفه ای خود می باشیم.

مشتریان ما

صنایع پلاستیکی کوهسار
آریا تجهیز
وزارت نفت