News

10 استراتژی بازاریابی آنلاین برای یکتا شدن

10 استراتژی بازاریابی آنلاین برای یکتا شدن

این مقاله درباره اسب های تک شاخ است. نه اسب های تک شاخی که به افسانه ها تعلق دارند و روی رنگین کمان ها به پرواز در می آیند. بلکه اسب های تک شاخ بازاریابی. ما در این مقاله به دلایل منحصر به فرد بودن اسب های تک شاخ بازاریابی می پردازیم با ما همراه باشد.استاد بازاریابی کیست؟ این سوالی است که برای شناختن اسب های تک شاخ بازاریابی باید بپرسید. استاد بازاریابی کسی است که کمپین های بازاریابی را به نحوی ایجاد کند که در 1-3 درصد بالای کمپینهای بازاریابی تاثیر گذار قرار داشته باشد.

اسب های تک شاخ بازاریابی بسیار خاص و ویژه هستند. هرچند که تعداد آنها بسیار کم است. آنها ارزشی نزدیک به نیمی از کل بازاریابی را دارند. برای مثال در وبلاگ های سایت WordStream که در نمودار زیر به تصویر کشیده شده اند 50 مقاله برتر ترافیکی نزدیک به هزاران مقاله دیگر منتشر شده در سایت ایجاد می کنند. ما به این هزاران مقاله دیگر اسب های بارکش بازاریابی لقب میدهیم. وجود آنها الزامی است ولی منفعت چندانی برای ما ندارند.

این که میزان سهم تک شاخ ها در بازار چقدر است. باعث میشود که هر تاجری بخواهد اسب های تک شاخ تجارت خود را بشناسد و تعداد بیشتری از آنها ایجاد کند. در بازاریابی آنلاین online marketing در هر گوشه ای میتوان یک اسب تک شاخ بازاریابی یافت. اسب های تک شاخ در بنرهای تبلیغاتی، اسب های تک شاخ در پست های مهمان، اسب های تک شاخ کنفرانس های تحت وب، اسب های تک شاخ بازاریابی ایمیلی.

اینها کمپین هایی بازاریابی با نرخ استثنایی کلیک exceptional click-through rates، نرخ تبدیل  conversion rates، نرخ مشاهده تبلیغات ایمیلی open rates و نرخ تعامل engagement rates هستند.

اگر اسب تک شاخی یافتید آنرا کپی کنید! اگر یکی از ایده های شما در یک کمپین تبلیغاتی موثر عمل کرده است آن ایده را در سایر کمپین ها نیز به اشتراک بگذارید. یا بهتر است بگویم همه کارها را به عهده اسب تک شاخ بازاریابی خود بگذارید.تجارب فراوانی در زمینه استراتژی های بازاریابی انجام شده است. در این مقاله ما صرفا برترین روش ها از بین بهترین روش ها را معرفی می کند. 10 روش برتر در استراتژی های بازاریابی، برای تولید و بهره برداری از اسب های تک شاخ بازاریابی به شما کمک می کند.

در تصویر زیر استراتژی هایی را برای تبلیغات کلیکی گوگل، سئو، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی مجدد و شیوه های دیگر بازاریابی مشاهده می کنید.

ارسال نظر

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند