سرمایه وب

درباره ی سرمایه وب

سرمایه وب یک مجموعه طراح ، مشاوره رسانه ای وب با ارائه ی خدمات طراحی وب سایت، پیاده سازی و پشتیبانی انواع وبسایت ،پرتال های خبری و سازمانی به همراه سیستم مدیریت محتوا (CMS)، توسعه برنامه های تحت وب و همچنین مدیریت، راه حل های تجارت الکترونیک، اپلیکیشن های موبایل با پلتفرم های Android و IOS، پشتیبانی و تولید محتوا که صاحبان بنگاه های اقتصادی،خبری،آموزشی و … جهت توسعه کسب و کار خود به آن نیاز دارند می باشد.

اولویت بندی سرمایه وب به استفاده از اینترنت به عنوان بستر رشد سازمان،شرکت،موسسات،فروشگاه ها و… با مخاطبان خاص خود قرار دارد. لذا سرمایه وب خدمات تخصصی در این حوزه مانند طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت،پرتال خبری و سازمانی،خدمات پشتیبانی،بهینه سازی و مشاوره مارکتینگ جهت رشد و ارتقاء کسب و کار به مجموعه های مختلف ارائه می دهد.

 

 

در دنیای امروز یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده.

از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط موثر میان اعضای یک سازمان استفاده کرد بصورتی که هر یک از اعضا در هرجا که باشند بتواندد به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمانی دست پیدا کنند،از آخرین اخبار مطع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.

همچنین شما می توانید با در اختیار داشتن یک سایت خوب و مناسب و کارا فعالیت شرکت خود را به دیگران معرفی کنید و از این طریق مشتریان را با محصولاتی که ارائه می دهید آشنا سازید.

به این ترتیب در اختیار داشتن یک سایت مناسب می تواند برای شما بسیار سودمند باشد و شما را به سمت رشد و ترقی و رسیدن به اهدافتان هدایت سازد.

طراحی سایت طبق استاندارهای W3C ، گارانتی یک ساله ، طراحی سایت با گرافیک اختصاصی و مشتری مداری چهار اصلی است که از اولین روزهای تاسیس تلاش بر پایبند بودن به آن داشته ایم.

می‌دانیم که کلمه‌ی “وب” به معنای پیوستگی شبکه‌های کامپیوتری برای به اشتراک گذاشتن محتواست و کلمه‌ی “سایت” به معنی یکی از واحدهای تشکیل‌دهنده‌ی این شبکه‌ی جهانی است

نظر به پیچیدگی نسبی و تنوع بسیار زیاد در امر طراحی وب‌سایت‌، لازم است که ما طراحان و شرکت‌های دست‌اندرکارِ این رشته، برطرف شدن نیازهای واقعی مشتری را بر مهارت یا منافع بیشتر در طراحی نوع خاصی از سایت ترجیح دهیم. خوشبختانه امروزه خود شما به عنوان مشتری و سفارش‌دهنده‌ی طراحی چنین وب‌سایت هایی می‌توانید با استفاده از جستجو در اینترنت تا حدی به زیر‌و‌بم مسایل مربوط به طراحی وب‌سایت مورد نظر خود پی ببرید ولی با این‌همه، نکات ریز و پوشیده‌ای نیز وجوددارند که ما سعی می‌کنیم در این‌جا به طرزی ساده و مختصر به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کنیم، زیرا باتوجه به گستردگی و کیفیت کار خود بر این باوریم که هر قدر اطلاعات شما در مورد طراحی ‌وب‌سایت بیشتر شود شانس ما برای انتخاب شدن به عنوان طراح وب‌سایت شما نیز افزایش می‌یابد.

به دلیل رشد روزافزون کسب‌و‌کار در فضای آن‌لاین و کم شدن سهم دنیای فیزیکی در امور مربوط به تجارت و خرید‌و‌فروش، هرقدر زودتر اقدام به افتتاح سایت کسب‌وکار خود کنید، همان‌قدر در فضای مجازی سابقه‌ی بیشتری برای خود مهیا کرده‌اید. پس برای ارتباطات و رشد بیشتر در کسب‌و‌کاری که در آن فعالیت می‌کنید یا در رشته‌ای که به آن علاقمند هستید، تقریباً ناگزیر از داشتن یک وب‌سایت می‌باشید.

 

مشاوره مارکتینگ

سرمایه وب

متخصصین سرمایه وب با برگزاری جلسات مشاوره در زمینه مارکتینگ شما را برای هر چه بیشتر دیده شدن شما در کسب و کار خود آگاه می کنند.

طراحی پرتال خبری

سرمایه وب

این مرکز آمادگی طراحی انواع پرتال های خبری را نیز دارا می باشد. برای مشاهده پرتال های طراحی شده ما به صفحه نمونه کارها مراجعه کنید.

بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی یا همان سئوی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. اگر به دنبال ربودن بازار از دست رقبای خود هستید با ما تماس بگیرید.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی سایت به عنوان اصلی ترین خدمات مجموعه ی سرمایه وب می باشد. طراحی سایت در انواع زمینه های شرکتی ، فروشگاهی ، خبری ، شخصی و غیره

آنها که به ما اعتماد کردند

صنایع پلاستیکی کوهسار
آریا تجهیز
وزارت نفت